generic-----

Ako môžem získať určitú ponuku?

Kliknite na ikonku „kúpiť“ skôr, ako ponuka vyprší v posledný deň a to najneskôr do polnoci. Vo chvíli, keď o ponuku prejaví záujem stanovený počet záujemcov, ponuka sa aktivuje.

 

Ako si môžem vyzdvihnúť zakúpený produkt alebo využiť zakúpenú službu?

Po uhradení zľavneného produktu alebo služby Vám príde mail s kupónom. Vytlačte si kupón, ktorý pre Vás bude slúžiť ako doklad uhradení keď si pôjdete vyzdvihnúť tovar. Kupón je platný poukaz, ktorým sa preukážete pri nástupe na pobyt alebo pri čerpaní služby.


Čo sa stane, keď ponuka nedosiahne požadovaný počet záujemcov?

Pokiaľ ponuka nedosiahne minimálny počet záujemcov, zľava sa neaktivuje. Poiaľ Ste si už danú zľavu zakúpili a nebol dosiahnutý dostatočný počet zakúpených kupónov ku aktivácii, Vaše peniaze Vám budú vrátené na Váš účet.

Teda ak si chcete „zaistiť“, že práve Vaša ponuka bude aktivovaná, dajte o nej vedieť svojim priateľom a známim. Informujte ich o ponuke mailom či cez Facebook alebo im o tom povedzte a doporučte nás.


Čo je to KUPÓN ?

Kupón je doklad o uhradení produktu, služby či pobytu cez náš portál. Príde Vám do mailu a je nutné ho vytlačiť.Kupón slúži ako doklad o uhradení produktu alebo služby a s týmto kupónom si pôjdete vyzdvihnúť Vašu zľavu. V prípade produktu nie je nutné rezervovať či objednávať vopred. Stačí prísť do danej predajne v čase otváracích hodín danej predajne. V prípade pobytu alebo služby slúži kupón ako doklad o uhradení  pobytu/služby a s ním sa preukážete pri uplatnení Vašej zľavy. Je však nutné dodržať dobu vyčerpania ponuky.

Kupón je vygenerovaný s jedinečným kódom a je ho možné použiť len jedenkrát u Poskytovateľa.

 

Ako si rezervovať službu alebo pobyt?

Ak poskytovateľ zľavy (teda ubytovacie zariadenie, ktoré ponúka pobyt; alebo zariadenie, ktoré poskytuje službu, napr. salón, fitness) vyžaduje vopred si dohodnúť termín, je potrebné rezervovať si termín na kontaktných údajoch uvedených na kupóne.

Teda keď Vám príde kupón do mailu, zavolajte na ubytovacie zariadenie, oznámte im, že Ste si cez náš portál zakúpili pobyt v ich ubytovacom zariadení a nadiktujte im číslo kupónu a rezervujte si pobyt, či dohodnite termín služby.

 

Kto a ako mi doručí kupón?

My Vám doručíme kupón najneskôr do 48 hodín (prípadne ak sa vyskytne výnimka podľa Všeobecných obchodných podmienok, tak aj do 3 dní) od pripísania platby na náš účet .

A kde? Elektronickou formou na Vašu mailovú adresu, ktorú Ste uviedli v objednávke.

Napíšte nám e-mail v prípade straty kupónu alebo vymazania mailu, na ktorý Vám bol poslaný kupón.


Dokedy mi platí kupón?

Doba platnosti ponuky je uvedená na ponuke a je uvedená aj na kupóne.

Dobrá rada:

Akonáhle obdržíte kupón na službu či pobyt, čím skôr si to zarezervujte, aby Ste mali väčšiu istotu, že si zarezervujete službu či pobyt v termíne podľa Vašich predstáv.

A dostriehnite si dobu platnosti kupónu, aby sa Vám nestalo, že platnosť kupónu vyprší a Vy si už nebudete môcť nárokovať na vyčerpanie pobytu, služby alebo na určitý produkt.

Pri vyzdvihnutí tovaru nemusíte nič rezervovať.
Stačí sa len počas doby platnosti kupónu dostaviť do uvedených predajní v riadnom čase ich otváracích hodín. Oznámte im, že Ste si cez náš portál zakúpili tovar v ich predajni, predložte kupón a oni Vám vydajú Váš zakúpený tovar.

 


Bonusový systém

Na našom portáli Vám ponúkame skvelý bonusový systém, ktorý spočíva v zbieraní zľavomincí. Za každú kúpenú zľavu na našom portáli Zlavabox.sk získate zľavomince.

Za 1 EUR z nákupu získate 1 zľavomincu, čiže napríklad za 20 EUR nákup získate 20 zľavomincí.

Stav Vašich zľavomincí si môžete kedykoľvek zistiť vo Vašom profile.

Prejsť na Bonusový systém

 Ako získať zľavomince?

Zľavomince môžete získať 2 spôsobmi.

1.spôsob získania mincí - je získanie zľavomincí priamo zo zakúpenia určitého kupónu.

Príklad: Kupujete si na našom portáli pobyt v hodnote 99 EUR. Teda kliknete na tlačítko „Kúpiť“, a v 1. kroku objednávky si prečítate informáciu, že za tento nákup môžete získať 99 zľavomincí. Získate ich však len tak, ak sa u nás zaregistrujete (ak Ste zaregistrovaný, tak sa stačí prihlásiť sa).

Prejdete tromi krokmi objednávky, a po uhradení sumy za kupón, si môžete vo svojom profile skontrolovať stav zľavomincí, ktoré sa Vám prirátajú na Váš účet, podľa tohto príkladu v počte 99 zľavomincí.

2. spôsob získania mincí – je získanie zľavomincí po doporučení priateľom. Za každého priateľa, ktorý sa u nás zaregistruje a u nás nakúpi, získate 10 zľavomincí na svoj účet.

Viac o Doporuč priateľom


 

Ako zameniť zľavomince?

Nazbierané zľavomince si môžete premeniť na kredity, pokiaľ dosiahnete určitú úroveň zbierania zľavomincí. Zľavomince si premeníte v Zmenárni.

Pokiaľ nemáte dostatok mincí na zamenenie, budete na to upozornený. Pokiaľ máte dostatok mincí na zamenenie, budú Vám po kliknutí na tlačítko „Zameniť“ automaticky zamemené na kredity.

Príklad: na svojom konte máte nezbieraných 253 zľavomincí. Dosiahli Ste tým 1. Úroveň zmenárne.

Prihláste sa do svojho účtu na našom portáli. Kliknite na  Zmenáreň, vyhľadajte si úroveň, ktorú Ste dosiahli počtom 253 zľavomincí.

Vo tomto prípade ide o 1. Úroveň. Kliknite teda na tlačítko zameniť. Keďže už Ste prihlásený, presmeruje Vás na Vaše konto. Vo Vašom účte v záložke „Bonusový systém“ si môžete pozrieť, že sa Vám automaticky zamenilo 250 zľavomincí na 2 EUR kredit, ktorý môžete použiť pri akomkoľvek ďalšom nákupe dosahujúcom hodnotu aspoň 2 EUR.


 

Ako uplatniť kredity?

Pokiaľ už máte zamenené zľavomince na kredit, uplatníte si ho pri akomkoľvek ďalšom nákupe, minimálne však v hodnote 2 EUR.

Pripomienka: Uplatniť kredity je možné len po dosiahnutí zľavomincí v počte aspoň  250, kedy dosiahnete 1. úroveň zamenenia zľavomincí na kredity!

Príklad:

Máte kredit 2 EUR. Chcete si ho uplatniť. Vyberte si na našom portáli z ponuky zľavových kupónov, vybrali Ste si napríklad zľavový kupón v hodnote 10 EUR. Kliknite na „Kúpiť“ a prejdite 3 krokmi nákupu.

V druhom kroku objednávky zakliknite políčko „Uplatniť kredity“. Automaticky Vám odráta zo sumy 10 EUR kredit 2 EUR. Čiže celková suma k úhrade bude len 8 EUR.

Uplatnenie kreditov si môžete pozrieť vo Vašom účte v záložke „Bonusový systém“. Podľa tohto príkladového vzoru sa zobrazí nasledovné:

Počet zľavomincí:     3

Počet kreditov:         0 €


Doporuč nás a získaj zľavu

Do koloniek uvedených v záložke Doporuč nás a získaj zľavu , napíšte e-mail a meno  (meno nie je povinné) Vašich priateľov, ktorým chcete náš portál doporučiť a stlačte tlačítko “Doporuč”.

Odmena v podobe navýšenia Vášho konta do bonusového systému bude pripísaná do Vášho profilu vtedy, keď Vami doporučený priateľ nakúpi na našom portáli akýkoľvek zľavový kupón (vo Vašom profile sa to zobrazí ako „aktívne doporučenie“) a Vy obdržite zľavomince.  Pokiaľ Vami doporučený priateľ ešte nenakúpil,  zľavomince ešte neobdržíte (vo Vašom profile sa to zobrazí ako “pasívne doporučenie”)

Za  každého doporučeného priateľa, ktorý u nás nakúpi, obdržíte 10 zľavomincí. Vo Vašom profile môžete sledovať stav Vašich zľavomincí, ako aj počet aktívnych alebo pasívnych doporučení.

Príklad:

Doporučili Ste 5 priateľov.Vo Vašom profile v záložke „Bonusový systém“ uvidíte, že počet pasívnych doporučení je 5 a aktívnych 0.

V prípade, že napríklad dvaja z piatich priateľov už niečo zakúpili cez náš portál, tak Vám automaticky vo Vašom profile priráta 10 zľavomincí za každého z nich, teda získate za nich spolu 20 zľavomincí.

A vo Vašom účte v záložke „Bonusový systém“ uvidíte, že počet pasívnych doporučení je 3 a aktívnych 2.

Takto si môžete zbierať zľavomince rýchlejšie, a doasiahnuť tým skôr aj určitú úroveň zamenenia zľavomincí na kredity, potom uplatniť kredity a tým získate zľavu zo zľavy.

Prejsť na Doporuč a získaj zľavomince